Tłumaczenia przysięgłe online

Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia przysięgłe online, gwarantując ich wysoką jakość, terminowość, całkowitą poufność i rozsądną cenę. Zapewniamy szybką wycenę i prosty proces zamawiania tłumaczenia, zlecenie możesz złożyć przez e-mail, formularz oraz telefonicznie. Po otrzymaniu tekstu do tłumaczenia określamy czas i koszt realizacji. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów zamówienia przystępujemy do jego realizacji.

Czym jest tłumaczenie przysięgłe i kiedy trzeba z niego skorzystać?

W przypadku wszelkiego rodzaju pism urzędowych i dokumentów mających moc prawną, które należy przetłumaczyć na inny język, wymagane jest tłumaczenie przysięgłe poświadczone przez tłumacza wpisanego do rejestru Ministerstwa Sprawiedliwości, posługującego się pieczęcią i specjalnymi uprawnieniami do wykonywania pracy. Tłumaczenia przysięgłe uzyskują status dokumentu urzędowego, który możesz złożyć we właściwym urzędzie. Tłumaczenia mogą być wykonywane wyłącznie przez tłumaczy posiadających odpowiednie kwalifikacje.

Jakie dokumenty przyjmujemy do tłumaczenia przysięgłego online?

Priorytetem w pracy naszego biura jest najwyższa jakość tłumaczeń. Bardzo często nasi klienci potrzebują tłumaczenia dokumentów przez tłumacza przysięgłego które należy przedłożyć w urzędach, pracodawcom lub lekarzom. Eksperci wykonują zarówno przekład prostych tekstów jak i specjalistycznych, na przykład z takich dziedzin jak: prawo, nowoczesne technologie, medycyna, informatyka czy farmacja.

Dokumenty podlegające tłumaczeniu przysięgłym online:

 • Akty notarialne.
 • Świadectwa szkolne.
 • Umowy o pracę.
 • Umowy licencyjne.
 • Kontrakty handlowe.
 • Umowy kredytowe.
 • Umowy leasingowe.
 • Akty urodzenia, małżeństwa.
 • Faktury.
 • Wyciągi bankowe.
 • Wezwania do sądu, odpowiedzi na wezwania i wiele innych.

Jak zamówić tłumaczenie przez tłumacza przysięgłego online? Aby szybko obliczyć koszt tłumaczenia, możesz skorzystać z bezpłatnej wyceny,   wypełniając odpowiedni formularz. Dane osobowe służą wyłącznie do kontaktu z Tobą, uzgodnienia wszystkich szczegółów zamówienia i nie będą udostępniane innym osobom. Ważne! Tłumaczenie przysięgłe online są wykonane wyłącznie przez tłumacza przysięgłego, który znajduje się na liście tłumaczy Ministerstwa Sprawiedliwości. Przetłumaczony dokument jest poświadczony pieczęcią tłumacza.

Profesjonalne biuro tłumaczeń przysięgłych online

Nadrzędną cechą naszych usług jest odpowiedzialność i profesjonalizm. Dysponujemy dużą bazą tłumaczy przysięgłych, ponadto należymy do najbardziej doświadczonych firm w tej branży. Gwarantujemy, że, oferowane przez nas usługi są zawsze świadczone na najwyższym poziomie. Naszym klientom zapewniamy wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych tłumaczy przysięgłych, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Zapewniamy tłumaczenia przysięgłe online w konkurencyjnej cenie, a ostateczny koszt jest indywidualnie dopasowany do każdego zlecenia. W naszym biurze tłumaczeń do każdego tłumaczenia dobieramy autora przekładu, który posiada wiedzę i doświadczenie w tłumaczeniu tekstów na dany temat. Wszystkie zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie i zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.

Wysoka jakość tłumaczeń przysięgłych online

Nasze biuro tłumaczeń przysięgłych online pracuje rzetelnie licząc na stałą satysfakcjonującą współpracę z naszymi klientami. Oferujemy jasne warunki bez ukrytych opłat. Dysponujemy zawodową kadrą z uprawnieniami do realizowania usług tłumacza przysięgłego. Celem działania naszego biura jest oferowanie klientom całokształtu usług w zakresie tłumaczeń na różne języki. Przestrzegamy przy tym zasad poufności, dlatego wysyłając do nas zlecenie możesz mieć pewność, że zostanie one zrealizowane przez jednego z najlepszych tłumaczy w kraju.

tłumaczenia przysięgłe online
tłumaczenia przysięgłe online

Współpraca z tłumaczami przysięgłymi oraz doświadczonymi korektorami umożliwia nam sprawne wykonywane powierzonych zadań. Po otrzymaniu zrealizowanego tłumaczenia na pewno dołączysz do grona zadowolonych klientów. Pracę naszych ekspertów wyróżnia dążenie do najwyższych standardów jakości tłumaczeń. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe online zarówno dla firm, urzędów i osób prywatnych.

Tłumaczymy trudne teksty z różnych branż na przykład: specyfikacje budowlane, katalogi produktów, instrukcje obsługi urządzeń i maszyn, teksty z zakresu chemii, elektroniki, informatyki, materiałoznawstwa itd. Nasi autorzy tłumaczeń zawsze przestrzegają prawidłowego użycia języka branżowego.

Dla zapewnienia integralności tekstu i poprawności stosowanej terminologii, w odniesieniu do każdego zlecenia korzystamy z niezbędnych specjalistycznych zasobów oraz stosujemy odpowiednie procedury kontroli jakości tłumaczenia. Do wykonywania tłumaczeń technicznych  zatrudniamy odpowiednich tłumaczy specjalizujących się w następujących dziedzinach: medycyna, budownictwo, prawo, ekonomia, marketing, inżynieria i informatyka, biznes itp.

Dlaczego warto zaufać naszym tłumaczom przysięgłym online?

W naszym biurze tłumaczeń przysięgłych online pracują doświadczeni i sprawdzeni autorzy przekładu, którzy dokonują tłumaczeń w różnych językach, zachowując przy tym całkowitą poufność. Gwarantujemy szybkość pracy. Tłumaczenia przysięgłe wykonujemy zdalnie na podstawie zeskanowanych dokumentów. Przetłumaczone dokumenty wysyłamy zwykłą pocztą lub e-mailem na podany przez Ciebie adres. Działamy profesjonalnie i niedrogo. Bierzemy pełną odpowiedzialność za perfekcyjne tłumaczenie przysięgłe.