Sardynia biuro podróży

Sardynia biuro podróży: Sardynia to niesamowite miejsce, wspaniałe wakacje zapamiętasz na długo. Zachowała się tu ogromna liczba zabytków architektonicznych pozostałych po różnych cywilizacjach. Są to miasta Fenicjan: Nora, Koralis, Sulkis i Tharros, majestatyczne kamienne wieże; Nuraghe (stojące 25 wieków), osady Rzymian, Kartagińczyków, Pisanów, Genueńczyków, Arabów, Bizantyjczyków, Hiszpanów.

Wyspa zachowała ogromną liczbę zabytków, które niegdyś zamieszkiwały jej ludy. Ale główną atrakcją wyspy są bez wątpienia plaże, których łączna długość sięga 1850 km, jedna czwarta wszystkich znanych włoskich plaż i bez wątpienia najpiękniejsza z nich. Jeśli chcesz wyjechać na wczasy na Sardynię biuro podróży zaoferuje najlepszą opcję podróży, ponieważ nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu turystyką na tej wyspie Morza Śródziemnego.

Wczasy na Sardynii z biurem podróży

Dzięki dogłębnej znajomości kontekstu terytorialnego Sardynii biuro podróży https://wakacjenasardynii.pl/ działa umiejętnie i kompetentnie, prowadząc gościa po jasnej ścieżce do wyboru najbardziej pożądanej usługi. Sardynia to wyspa na Morzu Śródziemnym, która jako region autonomiczny jest częścią Włoch. Znajduje się na zachodzie Półwyspu Apenińskiego, między wyspami Korsyką i Sycylią. Sardynia to dokładnie miejsce, w którym można połączyć wakacje na plaży z ekscytującymi wycieczkami krajoznawczymi.

Przyroda tego regionu jest niezwykle piękna: gaje palmowe i sosnowe, czysta woda, czyste piaszczyste plaże. Morze u wybrzeży Sardynii słusznie uważane jest za najpiękniejsze na włoskim wybrzeżu. Miłośnicy nurkowania z całego świata przyjeżdżają tu nie tylko ze względu na czystą wodę, ale także na bardzo różnorodną morską florę i faunę. Piasek na plażach nazywany jest narodowym skarbem wyspy, a liczne zagajniki sosnowe i eukaliptusowe sprawiają, że powietrze jest zdrowe i czyste.

Jakie miejsca odwiedzić na Sardynii – biuro podróży przedstawi ofertę

Główne kurorty Sardynii to: Villasimius, Costa Smeralda, Costa Paradiso, Stintino i inne. Miejscowość wypoczynkowa Villasimus jest ulubionym miejscem nurków, ponieważ kilka zatopionych statków spoczywa blisko wybrzeża. Costa Smeralda słynie z licznych klubów i centrów rozrywki dla wszystkich grup wiekowych. Tutaj znajduje się starożytny rzymski port Olbia, a na górzystych terenach wokół kurortu znajduje się duża liczba zabytków architektonicznych, takich jak nuraghe i groby olbrzymów.

Jak widać do odwiedzenia jest duża grupa miejsc. Na Sardynii biuro podróży podchodzi do doboru struktury z dużą starannością, dostęp do usług marketingu i zarządzanie, wyróżniające się dyspozycyjnością i uprzejmością, kładąc nacisk na klienta z całym naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Pracownicy naszego biura podróży na Sardynii oferują rozwiązania dla wszelkich potrzeb (indywidualnych i grupowych), możliwość zaspokojenia ciekawości i miejsc różnych punktów, wyboru praktykowania różnych punktów widzenia. Dla tych, którzy znają tradycje i kultury, od turystyki pieszej po różne sporty wodne, nowe doświadczenie w sportach w wielkich kryształowych kolorach od turkusu po szmaragd.

Co najbardziej kochają turyści na Sardynii?

Największą popularność na Sardynii przyniosło morze, które uważane jest za najpiękniejsze we Włoszech. Linia brzegowa wyspy jest misternie wcięta: zatoki i niekończące się małe zatoczki są zastąpione kilometrami wydm i płycizn. Z powietrza wydaje się, że artysta zmieszał na swojej palecie najbardziej fantastyczne odcienie błękitu i turkusu, piasek plaż wygląda jak złociste placki, a przybrzeżne skały wyglądają jak zamarznięte bajeczne zwierzęta.

Sardynia biuro podróży
Sardynia biuro podróży

W sezonie letnim tutejsze plaże nie są tak zatłoczone jak na hiszpańskim czy francuskim wybrzeżu. Czyste plaże Sardynii, jej szmaragdowe morze, piękne groty i jaskinie zamieniły wiele zakątków wyspy w miejsca elitarnej rekreacji. Hotele to także jedna z atrakcji Sardynii. Wiele z nich przypomina wykwintne wille lub osiedla z własnymi ogrodami i parkami. Na Sardynii biuro podróży wybiera dla swoich klientów komfortowe pokoje w zrównoważonej cenie, dzięki czemu można wygodnie odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

Lato trwa od maja do września, ale już w kwietniu, a nawet w październiku można cieszyć się dużą ilością słonecznych dni, zwłaszcza na południu wyspy. W lipcu i sierpniu nigdy nie jest za gorąco dzięki przyjemnej morskiej bryzie, deszcze zdarzają się niezwykle rzadko, do tego stopnia, że ostatnie lata XX wieku uważane są już za wielką suszę.

Na Sardynię biuro podróży zaprasza rodziny, przyjaciół, po prostu wszystkich

Wycieczka na wyspę Carlo Forte nie pozostawi nikogo obojętnym. Piękno przyrody i czyste morze przyciągają tu wielu turystów. Płynąc łodzią na wyspę, będziesz podziwiać zatoki z piaszczystymi plażami. Dla miłośników windsurfingu, nurkowania, żeglowania na jachtach to prawdziwy raj. Po kąpieli miło wybrać się na spacer do grot, na kwitnące wzgórza, aby zobaczyć gniazda różowych flamingów. Tutejsza kuchnia jest pyszna, synteza tradycji sardyńskich i genueńskich. Spędzając wakacje na Sardynii biuro podróży a dokładnie jego pracownicy podpowiedzą jakie restauracje odwiedzić aby skosztować tutejszych przysmaków.   

Zadania naszych specjalistów biura podróży są ściśle określone:

   • Każdy z nas jest profesjonalnie zaangażowany w obsługę klienta.
   • Serwis rezerwacyjny potwierdza dostępność pokoi w hotelach.
   • Dział operacyjny dba o organizację transferów i ciekawych wycieczek.
   • Tak dobrze skoordynowana praca to gwarancja komfortowego wypoczynku.
   • Niezawodność to główny plus biura podróży podczas wakacji na Sardynii.

Nasz profesjonalizm w pracy z turystami pozwala nam na:

   • Trafne wybranie niezawodnych linii lotniczych.
   • Zapewnienie komfortowych usług transferowych.
   • Możliwość relaksu w najlepszych hotelach na Sardynii.

Wachlarz naszych możliwości jest nieograniczony. Nasza reputacja, wypracowana przez lata wysokiej jakości pracy, mówi sama za siebie.

Wakacje na Sardynii
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+393314126886
www.wakacjenasardynii.pl